İnsan Kaynakları

Çimsa Akademi

Çimsa Akademi 2021 yılı itibarıyla tüm çalışanlarımızın erişimine açtığımız online eğitim platformumuzdur. Tüm Çalışanlar Çimsa Akademi’nin eğitim içeriklerine sadece web’ten değil, 7/24 tüm dijital platformlardan erişim sağlayabiliyorlar.

Çimsa Akademi ile çalışanlarımıza kişisel gelişimden, mesleki gelişime, bilişim teknolojilerinden sağlıklı yaşama kadar her türlü eğitimin yer aldığı bir gelişim merkezi sunmayı hedefliyoruz.

Teknik gelişim ihtiyaçları doğrultusunda ortaya çıkan Çimsa Akademi çalışmalarımızın yanı sıra, çalışanlarımızı yabancı dil düzeylerine geliştirmeye yönelik Yabancı Dil Destek Uygulamalarıyla ve yurtiçi-yurtdışı teknik geziler ve eğitimlerle de desteklemeye devam ediyoruz.

Gelişim Planları

Çimsa gelişim çalışmalarındaki amacımız; çalışanlarımız yetkinlik, bilgi ve beceri alanlarında geliştirilmesi gereken alanları belirlemektir. Bu alanları geliştirerek çalışanların ve Çimsa’nın performansını geliştirmek, sürdürülebilir kılmayı hedefliyoruz. 

Çimsa’da gelişim süreci bir bütün olarak ele alıyor, çalışanlarının ihtiyaçları ve yetenekleri doğrultusunda farklı gelişim olanakları sunuyoruz. 

Rotasyonlardan, proje çalışmalarına, farklı deneyim olanaklarından eğitimlere uzanan gelişim faaliyetleri; Çimsa stratejileri, çalışanın bireysel nitelikleri, performans yönetim sistemi çıktıları gibi birçok etkenin yönlendirmesiyle çalışanların aktif olarak yer aldığı bir süreç sonrasında belirleniyor ve hayata geçiriliyor. 

Bu çerçevede çalışanların yıllık gelişim programlarını planlıyoruz.